środa, 18 lipca 2012

Trasa wyznaczona

"Gdy wymyślę eskapadę to dojadę tam,
nie ma złych dróg, bo raz i dwa
jeden skok nad nimi wszystko gra..."

I tak w rytm piosenki "Motor i ja" Karin Stanek, powstał zarys naszej trasy. "Zarys" ponieważ wiemy co chcemy zobaczyć i gdzie jechać, ale jak się obejdzie z nami rzeczywistość, czas pokaże...

Niestety mapa nie oddaje pełnej dokładności, bowiem google uparcie twierdzi,że nie może wyznaczyć trasy np pomiędzy Splitem a Livnem. Na szczęście też jesteśmy uparte-jeszcze zobaczymy kto ma rację :)  

Mamy do pokonania ok. 5000 km i ponad 2 tygodnie. Idealnie, żeby się nie zmęczyć zbyt długą jazdą w trakcie dnia i znaleźć czas na odkrywanie miejscowych zabytków i osobliwych zakątków.  

Ponieważ jesteśmy z dwóch różnych miast, w przedzień wyjazdu będę musiała dołączyć (z Piotrkowa) do Asi, skąd wyruszymy już razem (Złotoryja). Na razie nasze przygotowania są czysto techniczne, ale z początkiem sierpnia zaczną się i przygotowania praktyczne :) Więc kto ma cierpliwość niech czeka na zdjęcia i filmiki, które niebawem się pojawią.
Tymczasem:

Trasa z Polski do Albanii:


i trasa powrotna:


i na koniec element trasy, który zdecydowanie podoba się nam najbardziej :)Tych, którzy chcą dokładniej poznać miejsca, jakie mamy zamiar odwiedzić, odsyłamy do działu TRASA

Sponsor: Motokoce
Partner: TwoNav, Gpsguardian
Patroni Medialni: Ścigacz, Motoradio, Globtroter, Motoczytelnia, TravelMoto, Poznaj Świat
Wspierają: Dzienniki Motocyklowe

2 komentarze:

 1. a więc jest więcej takich śmiałków jak moj chłopak, który ciąga mnie po całym świecie na motorze. Na Bałkanach byliśmy już 2 razy, ostatni pojechaliśmy kawałek dalej do Albanii.
  Zerknijcie
  http://kosmostolog.blogspot.com/2012/06/nie-wsiade-juz-wiecej-na-ten-cholerny.html
  reszte postów po prawej stronie znajdziecie
  mamy też film, jeśli Was to interesuje
  http://kosmostolog.blogspot.com/2012/05/przerwa-w-dostawie-bloga-oraz-film-z.html
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A mało to wariatów na tym świecie?:)
  Skorzystay na pewno, dzięki!
  Kto wie, może do zobaczenia kiedyś w trasie;)

  OdpowiedzUsuń