czwartek, 2 sierpnia 2012

Bierz przykład z Edisona

"Ważne żeby się nie poddawać po pierwszej próbie.
Gdyby Edison poddał się po kilku próbach nadal pewnie siedzielibyśmy przy świecach."


Święte słowa! Choć wydawało nam się,że w sprawie sponsoringu uderzyłyśmy już wszędzie, a nasze myśli powoli zaczęło ogarniać przeczucie,że nic więcej nie wskóramy...postanowiłyśmy, popróbować jeszcze to tu, to tam, choć bez większej nadziei...Jakie więc wielkie było nasze zdziwienie, zaskoczenie (i radość oczywiście), kiedy na ten sto pierwszy, sto drugi i sto trzeci e-mail, dostałyśmy pozytywna odpowiedź!
A mówią,że do trzech razy sztuka...

Dzięki uprzejmości Way2a będziemy miały stały dostęp do internetu i możliwość przesyłania zdjęć z trasy . I tak problem relacjonowania na bieżąco się rozwiązał. Przynajmniej od strony technicznej ;)

Z kolei przed deszczem ochronią nas kombinezony przeciwdeszczowe Hein Gericke . Tajni informatorzy donoszą,że kurier pojawi się lada dzień! Chociaż się nie obrazimy, jak deszczu na Bałkanach nie będzie :)

A w najbliższym tygodniu czeka nas szkolenie z Tooley Survival , gdzie powiedzą nam jak sobie radzić w trudnych warunkach i nie dać się zaskoczyć.

Podziękowania kierujemy też do Steffka z Dzienników Motocyklowych za całkiem znaczny datek na paliwo!

Z racji zastoju naszego projektu na http://polakpotrafi.pl/projekt/balkany-po-raz-pierwszy/  informujemy pytających-ze wsparciem czy nie i tak zabieramy maskotki ze sobą :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz